SU VARMIIIIŞ SU YOKMUŞ RESİM VE ÖYKÜ YARIŞMASININ SONUÇLARI BELLİ OLDU!

SU VARMIIIIŞ SU YOKMUŞ RESİM VE ÖYKÜ YARIŞMASININ SONUÇLARI BELLİ OLDU!

 Derneğimizin Su Bilinci Kampanyası kapsamında, ilköğretim çocuklarımız için açmış olduğu Su Varmıııış Su Yokmuş Resim ve Öykü Yarışmasının sonuçlarını, bu güzel günde, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızda açıklamaktan kıvanç duyuyoruz.

Yarışmamıza ilgi göstererek katılan bütün çocuklarımıza, onları bu yönde destekleyen ailelerimize ve öğretmenlerimize teşekkür etmeyi borç biliriz. 

Ödül almış olsun, olmasın, bütün çocuklarımızı, hayallerini bilimin ışığında besleyen, insanı ve doğayı seven, Atatürk’ün yolunda ülkesine ve milletine büyük hizmetler sunacak evlatlarımız olarak selamlıyoruz! 

Kıymetli çocuklarımızın Yarışmamıza gönderdiği eserlerini büyük titizlikle değerlendirerek sonuçları belirleyen Resim ve Öykü Seçici Kurullarımıza, emeklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. 

Yarışmaya gönderilen resim ve öyküler arasından ödüle layık görülen ve ayrıca taktir gören eserlerin Resim Albümü haline getirilmesini sağlayan Türkiye Barolar Birliği Başkanı Sayın Av. Metin Feyzioğlu’na ve TBB Yönetim Kuruluna; Öykü Kitabı halinde basılmasını sağlayan Keçiören Belediye Başkanı Sayın Turgut Altınok’a ve Keçiören Belediyemize şükranlarımızı sunarız. 

Prof. Dr. Tülin Oygür
Cumhuriyet Kadınları Derneği 
Genel Başkanı

ÖYKÜ YARIŞMASI BAŞARI VE TEŞVİK ÖDÜLLERİ
Hatice Serra ÇetinBaşarı
Hasan Tarkan ÇokgezenBaşarı
Sedef Binbay Başarı
Bera KoçBaşarı
Defne Çağla Erden                                                                                                                                          Başarı
İnci Begüm  TopaloğluTeşvik
Ecrin AtlıTeşvik
Yaman SeverTeşvik
Hasan Baran KarakurtTeşvik
Deren Melek AranTeşvik
RESİM YARIŞMASI BAŞARI VE TEŞVİK ÖDÜLLERİ
Zümra Nur Orhan Başarı
Gözde Naz İnceBaşarı
Ansu KonukluBaşarı
Mira UlusoyBaşarı
Esila EsBaşarı
Hanzade AydaşTeşvik
İris ŞanlıtürkTeşvik
Elif Doğa TosunTeşvik
Bilge Mina ZiyrekTeşvik
Elif Ece ErtürkTeşvik
Facebook
Twitter
WhatsApp